Liza Zaborowska

Tłumacz języka rosyjskiego

liza.zaborowska@gmail.com - tel. +48 507 192 795

O MNIE


Szanowni Państwo!

Nazywam się Liza Zaborowska, jestem tłumaczem języka rosyjskiego, absolwentką filologii rosyjskiej Uniwersytetu Gdańskiego, filologiem, językoznawcą. Jestem native speakerem. Specjalizuję się zarówno w tłumaczeniach tekstów pisanych jak i ustnych. Oferuję profesjonalne tłumaczenia z polskiego na rosyjski, z rosyjskiego na polski. Współpracuję z biurami tłumaczeń, z dużymi i małymi firmami oraz klientami indywidualnymi. Jestem tłumaczem fachowym i niedrogim. Pracuję szybko i dokładnie. Gwarantuję terminowość oraz całkowitą poufność powierzonych materiałów. Za wykonaną usługę wystawiam fakturę VAT. Na stałe mieszkam w Gdańsku. Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych świadczę na terenie Trójmiasta oraz okolic.

OFERTA


Tłumaczenia pisemne

Oferuję tłumaczenia z zakresu biznesowego, technicznego, prawnego, finansowego, turystycznego,
a także handlowego: umowy, dokumentacja, materiały reklamowe, regulaminy, porozumienia.
Do moich zainteresowań należy tłumaczenie filmów oraz artykułów publicystycznych.
Zapraszam także do składania ofert w zakresie tłumaczenia stron internetowych."ZMIANA JĘZYKA TO ZMIANA SPOSOBU MYŚLENIA" - S.Awerincew

Tłumaczenia ustne

W mojej ofercie znajduje się także obsługa językowa na targach, konferencjach, spotkaniach biznesowych, wyjazdach służbowych, delegacjach, forach turystycznych i szkoleniach. Miałam okazję uczestniczyć w projektach międzynarodowych wymagających obecności tłumacza ustnego (symultanicznego, a także konsekutywnego). Tłumaczenie symultaniczne odbywa się w dźwiękoszczelnej kabinie, z kolei tłumaczenie konsekutywne polega na tłumaczeniu po zakończeniu wypowiedzi mówcy. Pracowałam jako tłumacz symultaniczny oraz konsekutywny na targach, konferencjach, spotkaniach biznesowych, itp.DOBRE TŁUMACZENIE JEST PODSTAWĄ WE WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ.
KOMUNIKACJA TO PODSTAWA W BIZNESIE.

KONTAKTliza.zaborowska@gmail.com


+48 507 192 795

Copyright © 2016 lizazaborowska.com